Yaşam

Alper Erözer’den Bomba Sesi!

Dünyayı hedefleyen vizyonu, bitmeyen gücü, kendine has tarzı ve genç yaşta elde ettiği muhteşem başarılarıyla adından söz ettiren Alper Erözer, yeni bir maceranın peşinde: “Gelemem! “

Kariyeri boyunca farklı tınıları denemeyi kendine ilke edinen ve bu sayede geniş bir hayran kitlesine ulaşan başarılı müzisyen, “Müzik bizim için yakıcı bir tutkudur” diyerek konserlerinde izdihamın ipucunu vermekten çekinmiyor. o”.

Alper Erözer; Sözleri ve müziği kendisine ve Alphan Kurtoğlu’na ait olan, Latin ezgileriyle süslenmiş canlı ve enerjik şarkısı “Gelemiyorum” ile Türk Pop Müziğinde farklı bir kapı aralıyor. Düzenlemesini Alphan Kurtoğlu’nun üstlendiği şarkının klibindeki her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Senaryodan organizasyona, kurgudan kurguya tüm süreçleri ele aldığı klipte Alper Erözer, müzik dışındaki yeteneklerini de göstermeyi ihmal etmiyor. Klibin yönetmenliğini Fatih Tandoğan üstleniyor.

Don Weezy, “I Can’t Come” için müzik yöneticisi ve müzik süpervizörüydü. Swat Records ve Erözer Yapım işbirliğiyle yayınlanacak.
Instagram ve Youtube sayfalarındaki rekor takipçi ve izlenme sayılarına bakılırsa, ışıltısının hiç sönmeyeceği kesin… Öte yandan Alper Erözer, ülkesini temsil etmenin paha biçilmez mutluluğunu ve gururunu da parlayarak yaşıyor. eserleriyle uluslararası arenada yıldızı parlıyor.

2023’ün Alper Erözer’in yılı olacağı kesin çünkü birbirinden güzel 10 şarkısıyla hayranlarını etkilemeye devam edecek.

Ve dikkat et! Gelamam Ben müzik tüm digital platformlarda yerini almıştır.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

habermut.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu