Yaşam

Borusan Cat, Hasan Tahsin Güven Etüt Merkezini Akçaabat’a bağışladı

Borusan Kümelenmesi şirketlerinden Borusan Cat, 2021 yılında vefat eden Türkiye Genel Müdürü Hasan Tahsin Güven’in adını taşıyan etüt merkezini Akçaabat’ta açtı. Merkezin mevcut tesisleri Çiçekdüz yönetiminde olacak. İlkokul, her zaman Borusan Çat tarafından geliştirilecek. Etüt merkezi ayrıca 7’den 70’e herkes için farklı etkinliklere, etkinliklere ev sahipliği yapacak.

“Daha İyi Bir Dünya İçin Çözümler Üretiyoruz” anlayışıyla Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzakdoğu Rusya’da da faaliyetlerini sürdüren Borusan Cat, sektör lideri Hasan Tahsin Güven’in adını yaşatacak. 2021 yılında aramızdan ayrılan Türkiye Genel Müdürü, Güven’in eğitime verdiği değer doğrultusunda Akçaabat’ın Çiçekdüz köyünde Hasan Tahsin İtimat Etüt Merkezi’ni açtı. Merkezin açılışına Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Usta, Çiçeklidüz Muhtarı Mustafa Erken, Çiçeklidüz İlkokulu Müdürü Süleyman Hoş’un yanı sıra Borusan Cat yöneticileri katıldı.

Hasan Tahsin İtimat Etüt Merkezi, Borusan çalışanlarının bilgi ve becerilerini gönüllü olarak değerlendirmek ve topluma katkı sağlamak amacıyla 2008 yılında kurulan Ocean Willing Borusan Platformu liderliğinde Borusan Cat çalışanlarının gönüllü katılımıyla hayata geçirildi. sosyal fayda projeleri ile Yine Karadenizli olan Güven’in adını taşıyan etüt merkezi, Çiçekdüz İlköğretim Okulu’nun yanı sıra bölgedeki diğer okullara giden çocukların eğitimine yardımcı olacak. Farklı yaş gruplarına yönelik kitap, oyun ve oyuncaklarla donatılan merkez, 7’den 70’e herkese hitap edecek farklı etkinlik ve etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

İnsana ve topluma değer katar

Borusan, sürdürülebilirlik çalışmalarını iklim, insan ve inovasyon odak alanları altında kapsayıcı bir şekilde ele alıyor. Bu anlayış doğrultusunda Borusan çalışanları, Türkiye’nin farklı bölgelerinde gönüllülük esasına göre çalışmaya isteklidir. Güncel ve uzun vadeli ihtiyaçlara göre insanlığa ve topluma değer katan projelerin modülüdür.

Borusan Kedi Hakkında

Caterpillar’ın dünyadaki 160 distribütöründen biri olan Borusan Cat, Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya olmak üzere 6 ülkede 3.500’den fazla çalışanıyla “Daha Sorunsuz Bir Çözüm İçin Tahlil Üretiyoruz” hedefiyle yola çıktı. Dünya” şirketi. ve ulaşım endüstrilerinde.

Dünyanın lider jeneratör markalarından FG Wilson’ın Türkiye ve Kuzey Irak distribütörlüğünü de yapan Borusan Cat’in metaverse evreninin en popüler blockchain platformlarından biri olan Decentraland’da da mağazası ve ‘Borusan’ adlı NFT koleksiyonu bulunuyor. Cat Çözümleri’.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

bogazkale-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu