Ekonomi

Bybit, ClearLoop entegrasyonu ile kurumsal işlem altyapısını güçlendiriyor

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası Bybit, müşterilerine hem karşı taraf riskini azaltacak hem de sermaye verimliliğini artıracak tezgah üstü ödeme seçeneği sunan Copper ClearLoop ağı ile entegrasyonunu tamamladığını duyurdu.

Bybit kullanıcıları ayrıca, Copper’ın karşı taraf riskini ve iflas riskini azaltmak için oluşturulan piyasada ilk güvene dayalı belgelerinden de yararlanacak. Bybit’in bu teknolojiyi entegre etme taahhüdü, kurumsal kripto yatırımcılarının ihtiyaçlarını karşılama taahhüdünün altını çiziyor.

Saygın ClearLoop ağının bir üyesi olarak Bybit, yeterli yönetişim, şeffaflık, hesap verebilirlik ve güvenliği koruyan büyük endüstriyel borsaların ortasında konumlanmıştır. Bu entegrasyon, tüccarların Bybit’te ticaret yaparken zincir dışı ticaret yapmasına izin vererek, neredeyse anında ödemelere izin verir. Bu özellik, piyasanın dalgalı olduğu ve blok zincir süreci onay sürelerinin önemli ölçüde artabileceği zamanlarda yatırımcılara fırsatlar sunduğu için özellikle pahalıdır.

Varlıklar sadık Çok Taraflı Bilgi İşlem konseptiyle Bakır’da depolandığından, ClearLoop ile entegrasyon, kurumları İngiliz hukukunun açık ve net inanç yapısıyla güçlendirir. Copper ile ortaklık kurarak ve ClearLoop ağından yararlanan Bybit, sofistike piyasa katılımcılarının talep ettiği teminat ve esnekliği sağlayarak kurumsal yatırımcıların güvenlik endişelerini giderir.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou şunları söyledi: “Bybit, şeffaflık, hesap verebilirlik ve hepsinden önemlisi güvenlik sağlayarak iyi yönetişimin temellerini onurlandıran ClearLoop içinde önemli bir endüstri oyuncusu haline geldi. Bir yıl kadar önce, kurumsal yatırımcıların en büyük endişesi güvenlikti, ancak şimdi bu endişeleri, kurumsal müşterilerimize doğru araçları sağlayan Copper gibi emanetçiler ile ortaklık yaparak ele alıyoruz.”

Copper CEO’su Dmitry Tokarev, “Varlık güvenliği, kullanıcı deneyimi ve kripto endüstrisinin tam büyüme potansiyeline ulaşması için daha yüksek standartlar belirleme taahhüdümüzü paylaşan Bybit ile güçlerimizi birleştirmekten heyecan duyuyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu