Haber

Camiye Erdoğan Afişi Asıldı: ‘Bu Rezalete Bir Cevabınız Var mı?’

Bursa’daki Ahmet Dai Camii’nin duvarına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın posteri asıldı. Camiye Erdoğan afişinin asılmasına tepki gösteren İYİ Parti Bursa İl Başkanı Mehmet Hasanoğlu, “Camiler bizim mukaddesimiz ve buralara yaptığınız bu kötülük bile tek başınıza gitmeniz için bir sebep. Bu rezalete bir cevap?” diye sordu.

‘Bu kötülük bile tek başına gitmen için bir sebep’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim kampanyası için hazırlanan afişler İstanbul’un Sultangazi ilçesindeki belediye binasında sergilendi. Bu olaydan sonra Bursa’daki Ahmet Dai Camii’nin duvarına Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın posteri asıldı.

İYİ Parti Bursa İl Başkanı Mehmet Hasanoğlu, sosyal medya hesabından AK Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kayhan Mahallesi’ndeki Ahmet Dai Camii’nin duvarına asılı fotoğrafını paylaştı. İYİ Parti Bursa İl Başkanı Mehmet Hasanoğlu, vali ve kaymakama tepki gösterdi.

“Camiler bizim mabedimizdir”

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Hasanoğlu şu ifadeleri kullandı:

“Bursa Kayhan Mahallesi Ahmet Dai Camii… Camiler bizim kutsalımızdır ve buralara yapmış olduğunuz kötülükler bile tek başınıza gitmeniz için bir sebeptir.’Bursa Valisi Yakup Canbolat ve Bursa Müftüsü Yavuz Selim Karabayır’ı hedef alan Hasanoğlu, afişle ilgili şunları söyledi. ‘Bu rezalete bir cevabınız var mı?’diye sordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu