Yaşam

“Çok iyi gidiyorsun, bu süreci çabuk atlatıyorsun” diyen muhabire Danla Bilic’ten yanıt: En son konuşacağın kişi benim.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Danla Bilic, dün gece bir mekandan çıkarken görüntülendi. Bilic, aracına binerek muhabirin sorularına tepki gösterdi.

MUHABİR: BU SÜREÇTEN HIZLI GEÇİYORSUNUZ

Danla Bilic’i karşısında gören muhabir, “İyi gidiyorsun, bu süreci çabuk atlatıyorsun” dedi. Muhabirin tepkisini sonlandıran Bilic, “Yardım etmekten başka yapabileceğim bir şey yok. Atıp tutmanıza gerek yoktu. Güzel bir proje için yemeğe geldik ve depremi öğrenince hemen ayağa kalktık. Bağıracağın son kişi benim. Teşekkür ederim.”

“SORUMLARA VERMEYECEĞİN MİKROFONU BİZE VERMEYİN”

O anları Instagram hesabından paylaşan Danla Bilic isyan etti ve şu sözleri kullandı: “Beyaz TV yayınlamadan ben röportajı yayınlayayım. Veremeyeceğiniz mikrofonları elinize alarak bize asılmamayı öğreneceksiniz. sorumlular, takılmamayı öğreneceksin! Unutmamak için söylemem gereken her şeyin tam zamanı diyorum. Biriniz yemek yiyorsa bu soruları muhatabına sorun. Deneyenlere değil. Bizi işin dışında tutmak için… Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi değil, özellikle de bizi küçüğünden büyüğüne ayırmaya çalışanlar için.”

baskil-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu