Teknoloji

Counter-Strike: GO’daki bu AK-47 kaplaması inanılmaz bir fiyata satıldı

Oyun içi eşyaların tonlarca paraya satıldığını biliyoruz ancak son zamanlarda Valve’ın oynaması ücretsiz nişancı oyunu Counter-StrikeBir öğe için şimdiye kadarki en yüksek ödemelerden birinin şu tarihte olması oldukça dikkat çekicidir: Küresel saldırıBu satın alımın fiyatı tam 400 bin dolar.

CS:GO skin tüccarı “zipL” tarafından Twitter’da paylaşılan bir gönderiye göre, Nisan ayı başlarında adı açıklanmayan bir Çinli alıcının ortasında “Luksusbums” satıcısı ile bir anlaşmaya varıldı. Satışa 2 eser dahildir. Bunlardan biri oyun Blue Stone Karambit bıçağı 100.000 doların üzerindesatılan sürüm, üzerinde obur 4 StatTrak Tier 1 Sertleştirilmiş AK-47, Katowice 2014 Titan Holo çıkartması uygulanmış Mavi Taş deseni satışı Bu oyun içi öğe 400 bin doların üzerindeHer iki ürün için toplam 500.000 $ ‘ın üzerinde bir ödeme ile bir fiyata satıldı.

CS:GO, son birkaç hafta içinde oyuncu tabanında büyük bir artış gördü. Bu büyük ölçüde Valve’ın bu yaz piyasaya sürülmesinden kaynaklanıyor. CS:GO’ya ücretsiz yükseltmeolarak piyasaya sürülecek Karşı Saldırı 2′ duyurusu nedeniyle. CS:GO’daki tüm silah görünümleri Counter-Strike 2’ye aktarılacağı için bazı oyun içi öğeler daha da pahalı hale gelecek. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde rekor fiyatlar görmeye devam edebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu