Teknoloji

Samsung Galaxy Z Flip 5’in kapak ekranı çok büyük olacak

Samsung’un bu yılki katlanabilir serisi Galaxy Z Katlama 5Ve Galaxy Z Flip 5 eklenmesiyle daha da büyüyecektir. Her iki model de şüphesiz Samsung’un katlanabilir telefonlarının 2 kenarın ortasında boşluk bırakmadan katlanarak kapanmasını sağlayacak su damlası menteşe gibi bazı değerli yükseltmeler getirecek.

Galaxy Z Flip 5 için çıkan söylentiler de kapak ekranının büyük ölçüde büyütüleceğini öne sürüyor. İlk Z Flip modeli 1,1 inçlik küçük bir kapak ekranısonraki 2 model (Z Flip 3 ve Z Flip 4) 1,9 inç’e çıkardı . Bu büyük bir yükseltme değildi, ancak kapak ekranının bir şekilde kullanılabilir olmasına yardımcı oldu, ilk Galaxy Z Flip’te durum böyle değildi.

Galaxy Z Flip 5 kapak ekranı, Z Flip 4’e kıyasla çok büyük olacak

Galaxy Z Flip 5’in dış ekranıyla ilgili son söylenti, Z Flip 5 tasarımını gösteren bazı konsept görseller ve videolar ile ortaya çıktı. Bu yeni konsept, daha büyük, garip şekilli dış ekranı gösteriyor.

Z Flip 5’in dışındaki ekran alanı mümkün olduğu kadar çok alanı kapsayacak ve telefonu elimize almadan çok daha fazlasını yapmamızı sağlayacak gibi görünüyor. Evet, daha büyük harici ekranın en iyi kullanımı kesinlikle arka kameraları kullanarak yüksek kaliteli özçekimler yapmak olacaktır. Ancak bildirimleri kontrol etme ve mesajlara cevap verme gibi görevler de daha rahat olacaktır.

SAMSUNG, motorola jilet . Kapak ekranının tam boyutundan da henüz emin değiliz. Telefonun lansman tarihi yaklaştıkça detaylar netlik kazanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu