Haber

Çukurova Belediye Başkanı Yangında Hasar Gören İş Yerlerini Ziyaret Etti

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yangında 12 iş yerinin yandığı Hurdacılar ve Geri Dönüşümcüler Sitesini ziyaret ederek, yangında işyerleri zarar gören esnaflara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Yangından dolayı üzüntü duyduğunu belirten Başkan Çetin, can kaybı olmamasının sevindirici olduğunu söyledi.

Yangında 12 iş yerinin tamamen zarar gördüğü Hurdacılar ve Geri Dönüşümcüler Sitesini ziyaret eden Başkan Çetin, esnafa geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Önder Çetin, önce Site Lideri Kemal Deniz ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek son durum hakkında bilgi aldı. Daha sonra yangında zarar gören iş yerlerini tek tek ziyaret eden Çetin, iş yeri sahiplerine ve çalışanlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Önder Çetin, yangının çok üzücü olduğunu ve görünüşe göre büyük maddi kayba yol açtığını belirterek, “Her şey yerli yerine oturtuldu ve kayıplar telafi edildi. Çok şükür can kaybı olmadı. İnşallah bir daha böyle bir olay yaşanmaz. Geçmiş olsun. Ne olursa olsun desteğe hazırız” dedi.

Hurdacılar ve Geri Dönüşümcüler Site Başkanı Kemal Deniz de elektrik kontağından çıktığı düşünülen yangın sonucunda 12 iş yerinin tamamen yandığını ve çok sayıda aracın kullanılamaz hale geldiğini belirterek, bu süreçte esnafın korunmasını istedi. . Kemal Deniz, ziyareti ve desteği için Çetin’e teşekkür etti.

habercal.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu